Smilie.me już jest w AppStore

Apkę możesz ściągnąć klikając tutaj!

Po chwilowych perturbacjach udało się i apka jest już w sklepie. Na ten moment dostępna tylko dla posiadaczy iPhone ale już kończymy pracę nad wersją android i niedługo również dla wszystkich posiadaczy smartfonów w całej galaktyce.

AppStore nie chciał opublikować naszej apki ponieważ uznali że apka nie działa. Zupełnie nie zrozumieli jej działania za pierwszym razem. Spodziewali się czegoś zwyczajnego jak każda inna apka. User experience zaskoczył ich totalnie. Po wyjaśnieniu sprawy telefonicznie pogratulowali świetnego pomysłu i apka jest już dostępna.

Dlaczego i dla kogo?

Zrobiliśmy tą apkę wraz z firmą Panowie Programiści, dokładnie z dwoma chłopakami z działu aplikacji, z Piotrem i Krzysztofem. Zrobiliśmy ją dla wszystkich, którzy mają wiarę w to, że wielkie zmiany zaczynają się od małych rzeczy, od tych najmniejszych, takich jak uśmiech. Jeden uśmiech nie zmienia świata, ale za to zmienia ciebie w szczęśliwszą osobę, a ty…

Z uśmiechem na twarzy łatwiej się żyje, organizm funkcjonuje lepiej, ludzie dookoła nas są nam bardziej przychylni, łatwiej nawiązuje się kontakty, milej się spędza teraźniejszość, w której wszystkim nam przyszło egzystować. Rekomendujemy uśmiechanie się do siebie, dzielenie się uśmiechem i kreatywne podejście do uśmiechu. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś sprawdź jak działa Smilie.me bo jest to naprawdę unikalne doświadczenie.

Jak działa Smilie.me?

Wejdź na stronę i zobacz sam. Poznaj historię Kristofa i Pietrowa. Oni nie umieli się uśmiechać.