Stażystka numer 1

Jesteśmy bardzo otwartymi ludźmi dlatego czasem zdarza się tak, że można do nas napisać, pokazać portfolio i zapytać o staż i dostać się tu, tworzyć z nami, być częścią Space Monkeys. Być maupą? Może na początek bananem, stażystką i odbyć staż w kosmosie. Tak zrobiła Ania Rajewska, napisała do nas i od jakiegoś czasu robimy razem projekty. Ania studiuje grafikę na warszawskiej PJATK. Jest ambitna i pracowita.

Odbywa u nas staż i radzi sobie świetnie. Posiada jedną cechę, którą cenimy najbardziej – chęć. Bardzo nam miło współpracować z Anią, mamy nadzieję, że uczymy się od siebie istotnych rzeczy. Kosmicznego poniedziałku Aniu.

Ania sama o sobie:
Cześć, jestem Ania. Studiuję grafikę na warszawskiej PJATK. Przygodę ze sztuką zaczęłam od fotografii, a teraz najbardziej w grafice interesuje mnie plakat i znak graficzny. Inspiruje mnie dobry dizajn, a czasem nawet ten zły. Odskocznią od projektowania jest dla mnie robienie filmików z moich podróży. Teraz trochę prywaty: mam psa i kota, ale psa kocham bardziej bo się mnie słucha.