Letnia scena w Poznaniu.

Wspaniali artyści w jednym niesamowitym miejscu. Dostęp do kultury zupełnie za darmo. Promocja wyłaniających się talentów. To wielkie wartości, dla których chce się projektować.

KLIENT

Scena Nad Rusałką

ZAKRES

  • KONSULTACJE / KEY VISUAL / KOMUNIKACJA WIZUALNA / PLAKAT / BANER WIELKOFORMATOWY/ ULOTKA / GRFIKA NA FACEBOOK I INSTAGRAM

mISJA

Stworzyć ciekawy, wciągający i emocjonujący Key Visual oraz na tej kanwie zbudować komunikację wizualną fantastycznych wydarzeń muzycznych tak aby przyciągnąć fajnych ludzi do wspólnej zabawy.

    •  

Jak zwrócić uwagę ludzi i zainteresować ich koncertami?

Key visual

Scena osadzona jest nad wodą. Akcja dzieje się w ciepły letni wieczór. Motywem przewodnim jest muzyka, a ta podróżuje w falach. Postanowiliśmy użyć motywu wody oraz kolorystyki zachodzącego słońca w abstrakcyjnym ujęciu. 

Stworzyliśmy piękne tło do ekspozycji treści.

Komunikacja wizualna

Pióro jako symbol uniesień, lekkości, wzlotu. Identyfikację oparliśmy na zabawie z piórami w kolorystyce, którą wybraliśmy. 

Kompozycja organiczna

Stworzyliśmy język wizualny, który organicznie przenika sylwetki wykonawców i zespołów muzycznych. Buduje wrażenie bycia w wodzie, bycia częścią fal. Następnie przenieśliśmy to na materiały elektroniczne i drukowane. 

Social media

Stworzyliśmy całą szatę graficzną do komunikacji w social mediach. Zależało nam na kontynuacji grafiki pojawiającej się na kafelkach. 

Facebook

Instagram

Artboard 2-80
Artboard 3-80
Artboard 4-80
Scena nad rusałką IG_1
Scena nad rusałką IG_2
Scena nad rusałką IG_3