Jesteśmy tam gdzie pracują ludzie.

Skutecznie przeprowadzony rebranding to nie tylko zmiana wizerunku, to zrozumienie i re definicja wartości, które razem odkrywamy. 

e

Everspace - dzień dobry w biurze

KLIENT

Firma Everspace Sp. z.o.o.

Projektują przestrzenie biurowe i wyposażają je w meble.

ZAKRES

  • KONSULTACJE / LOGOTYP / HASŁO / PAPETERIA / BANERY / OBRANDOWANIE SAMOCHODU / PROJEKT GRAFIKI NA WITRYNĘ ZEWNĘTRZNĄ / STRONA INTERNETOWA
  •  

mISJA

Projektujemy pozytywne doświadczenia przestrzeni biurowych.

rOZWIĄZANIE

    • Prosta czytelna forma. Małe litery skracają dystans, nadają lekkości wizerunkowi partnera. Ich gramatura i pełnia tworzy uczucie pewności. Narożnik to kąt biura, kant biurka. Całość tworzy prostą zapadającą w pamięć formę. 

stare

nowe

Kolory sezonowe

Pani Agnieszka zaproponowała aby kolor wiodący uzupełnić o aktualnie wybrany przez Pantone kolor roku. Co roku możemy zmieniać kolor identyfikacji kierując się „kolorem roku”.

Kolor wiodący

kolory-10

Kolor sezonowy

kolory-09

Slogan

Wymyśliliśmy piękne hasło podsumowujące to czym zajmuje się Everspace. Konsultują, projektują, tworzą klimat, dostarczają meble wraz z montażem. Po to aby ten dzień w biurze był dobrym dniem. 

Druk

Tworząc nowy język komunikacji na określonych zasadach możemy zbudować cały system, o który łatwo jest oprzeć materiały drukowane uzyskując spójność wizerunkową marki.

everspace
wiz-i-papp-firmowy
wizytowki-detal
1
2
wszystko-2
koperty
wizytowki
koperty-detal
wszystko

Rzeczy użyteczne

Zaprojektowaliśmy obrandowanie paru użytecznych rzeczy.

torba2
03_Kubek_Everspace

Somochody

Mieliśmy przyjemność projektować oklejenie wszystkich samochodów firmowych.

Witryna

Rebranding marki był połączony z przeprowadzą do nowego biura w związku z tym mieliśmy przyjemność kontynuować identyfikację na witrynach zewnętrznych biura.

Strona internetowa

Zaprojektowałem nową stronę internetową marki Everspace. Zaproponowałem nową architekturę informacji, do której napisałem teksty. 

e