Jesteśmy tam gdzie pracują ludzie.

Skutecznie przeprowadzony rebranding to nie tylko zmiana wizerunku, to zrozumienie i redefinicja wartości, które razem odkrywamy. 

e

KLIENT

Everspace Sp. z.o.o.
Projekty przestrzeni biurowych / wyposażenie  meblowe.

ZAKRES

  • KONSULTACJE / LOGOTYP / HASŁO / PAPETERIA / BANERY / OBRANDOWANIE SAMOCHODU / PROJEKT GRAFIKI NA WITRYNĘ ZEWNĘTRZNĄ / STRONA INTERNETOWA 

mISJA

Projektujemy pozytywne doświadczenia przestrzeni biurowych.

    •  

stare

nowe

Kolory sezonowe

Pani Agnieszka zaproponowała aby kolor wiodący uzupełnić o aktualnie wybrany przez Pantone kolor roku. Co roku możemy zmieniać kolor identyfikacji kierując się „kolorem roku”.

Kolor wiodący

kolory-10

Kolor sezonowy

kolory-09

Slogan

Wymyśliliśmy piękne hasło podsumowujące to czym zajmuje się Everspace. Konsultują, projektują, tworzą klimat, dostarczają meble wraz z montażem. Po to aby ten dzień w biurze był dobrym dniem. 

Druk

Tworząc nowy język komunikacji na określonych zasadach możemy zbudować cały system, o który łatwo jest oprzeć materiały drukowane uzyskując spójność wizerunkową marki.

everspace
wszystko-2
wiz-i-papp-firmowy
wizytowki-detal
1
2
koperty
koperty-detal
wszystko
torba2
03_Kubek_Everspace

Somochody

Mieliśmy przyjemność projektować oklejenie wszystkich samochodów firmowych.

Witryna

Rebranding marki był połączony z przeprowadzą do nowego biura w związku z tym mieliśmy przyjemność kontynuować identyfikację na witrynach zewnętrznych biura.

Strona internetowa

Zaprojektowałem nową stronę internetową marki Everspace. Zaproponowałem nową architekturę informacji, do której napisałem teksty. 

e