Programowanie jest ciekawe.

Re-definicja wizerunku nerda programisty. Programowanie to fascynujące rozwiązywanie problemów logicznych w języku robotów. 

Craftin' code

KLIENT

Firma Craftin’ code Sp. z.o.o.

Uczymy programowania. Prowadzimy modułowe, stacjonarne kursy programowania. Pomagamy ludziom zmienić branżę i przejść do sektora IT. Tworzymy pozytywną atmosferę, aby tym łatwiej przyswoić konkretną wiedzę. Masz prawo nie rozumieć, jesteśmy po to, aby wyjaśnić. Chcemy być przyjaźni, jak kumple, żebyś po skończonym kursie chciał zaprosić nas na przysłowiowe piwo. Na zdrowie!

ZAKRES

  • KONSULTACJE / LOGOTYP / typografia nazwy / SYSTEM IDENTYFIKACJI / HASŁO / Wizytówki / SZABLON  SOCIALMEDIA / SZABLON KURSÓW 

mISJA

Pomagamy programować, zrozumieć, znaleźć pracę na rynku. Uczymy z pasją aby obudzić pasję w tobie.

rOZWIĄZANIE

    • Pasjonujące wyzwania wymagają ekscytujących komunikatów. Grupa docelowa to 25 latkowie, identyfikacja musi łatwo wpasować się w różne komunikaty. Musi być czytelna. Musi być zajawkowa. Programowanie stało się częścią Popkultury. 

stare

nowe

budowa

pole ochronne

Identyfikacja

Kod z którym obcują programiści zazwyczaj jest kolorowy, stąd czerpiemy kolory identyfikacji. Średnik (sygnet) staje się częścią komunikatów. Na jego bazie możemy dowolnie formować komunikaty piktograficzne takiej jak uproszczone typograficzne emot-ikony znane współcześnie, szeroko wykorzystywane w pisaniu potocznym na komunikatorach oraz w socialmediach. Znamy to wszyscy, jest to częścią naszej kultury tak samo jak programowanie, czyli język komunikacji ze światem maszyn, programów i aplikacji.

;P

Stworzyliśmy prosty system komunikacji oparty na dwóch sekcjach: obraz + opis. Idealnie komunikuje wszystkie potrzeby firmy.

Identyfikacja wizualna przyjmuje świeży, soczysty charakter. Możemy bawić się kolorami i formami. Możemy bawić się też typografią, symbolami połączonymi sygnetem. Emotki typograficzne. Uzyskujemy ciekawą kompozycję, która re-definiuje sposób w jaki zazwyczaj ukazujemy programowanie.

znaki-diakrytyczne1
znaki-diakrytyczne1