"Projektujemy efektowne kampanie dla ambitnych marek."

Obraz jest więcej wart niż 1000 słów.

Agencja Konceptika

KLIENT

Agencja Konceptika

„W skrócie: niesieciową agencją reklamową specjalizującą się w digitalu. Stoi za nami 8 lat doświadczenia w marketingu, ponad 190 skutecznie zrealizowanych projektów oraz uzyskiwane wyniki. Mamy wiedzę, otwarte głowy i energię, którą chcemy wykorzystać podczas pracy z Twoją firmą.”

ZAKRES

  • KONSULTACJE / LOGOTYP / PAPETERIA / DRUK / PROJEKT WWW /

mISJA

Wierzymy w nieprzeciętną komunikację projektowaną przez ambitnych i odważnych marketerów.

rOZWIĄZANIE

    • Wewnętrzny partner. Sprawny jak wewnętrzny dział. Niezależna agencja. Nieszablonowy znak. W dynamicznym ruchy zmian. Coś nowego. Coś świeżego. Coś prostego. 

Identyfikacja

Tworząc znak uwolniliśmy identyfikację marki od stałej formy tak aby mogła wciąż ewoluować, zmieniać się i dostosowywać do potrzeb. Za każdym razem, na każdym materiale, wraz z każdą reklamą znak może zmieniać swoją formę wciąż pozostając rozpoznawalną częścią marki. Możemy komunikować dowolne emocje, dowolne formy.

i kropka.

Możemy wpisać w kropkę dowolny obraz bądź jego fragment. Niech to bedzie inspirujące. Możemy to ująć w dowolnej skali, swobodnie operując stosunkiem ramy z typografią do kropki z obrazem. Tworzymy nieskończoną ilość możliwości komunikacyjnych. Język komunikatów wizualnych zastępujący jakiekolwiek slogany. Słowa stają się zbędne. I kropka.

„Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów.” ​

WWW

Wraz z zespołem programistów z Konceptiki zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową.

www-home
www-Konceptika2
www-Konceptika4
www-Konceptika3