Moje kompetencje.

Korzystając z doświadczenia i umiejętności we współpracy z Tobą tworzymy unikalną tożsamość Twojej marki. Działamy w systemie naczyń połączonych. Projektujemy w taki sposób aby wszystkie rzeczy wzajemnie się dopełniały dając jasny obraz wartości brandu.

Identyfikacja wizualna to twarz Twojego brandu. Większość klientów poprzez identyfikację wizualną pozna się z Twoją marką. Od pierwszego wrażenia zależy bardzo wiele. Nie zostawiamy tego przypadkowi. Tworzymy wspólnie spójne rozwiązania wizerunkowe, które pięknie przyciągają spojrzenia. Tworząc pozytywne wrażenia skutecznie komunikujemy wartości. 

 

Kompetencje

DOŚWIADCZENIE

10+

Doświadczenie nabywa się latami. Pogłębiam swoje umiejętności od 2009, to wartość budująca zaufanie. Kiedy zaczynamy współprace wiesz, że można na mnie polegać.

KLIENCI

100+

Współpracowałem z wieloma markami. Za każdą marką stoi człowiek. Z każdym z nich nawiązałem bliską relację, dlatego lubimy do siebie wracać. 

PROJEKTY

200+

Stworzyłem wiele ciekawych rozwiązań, z wielu różnych dziedzin i sektorów, na wielu różnych polach. Zawsze w najwyższej jakości. Zawsze plus jeden.

Jak pracuję?

Zawsze pracuję z Tobą. Współpracując wprowadzamy nową jakość. Razem możemy stworzyć coś  pięknego i unikalnego, co skutecznie odpowie na potrzebę rynku.

1. Odkrywamy:

Zaczynamy zawsze od poznania marki, jej dążeń, ambicji i osobowości. Odkrywamy idee, która stoi u podstawy, zapoznajemy się z ludźmi, którzy ją tworzą. Rozpoznajemy środowisko brandu oraz możliwości i potencjały.

2. Określamy:

Następnie formułujemy problem aby zrozumieć rozwiązania. Ustanawiamy kluczowe wartości marki. Definiujemy pożądaną osobowość i wymarzonego klienta. Nadajemy kierunek komunikacji i sporządzamy brief. 

3. Projektujemy:

W kolejnym etapie możemy zacząć projektować dedykowane rozwiązania. Długość procesu zależy od poziomu skomplikowania projektu oraz ilości materiałów, które projektuję. Na prezentacji przedstawiam swoje rekomendacje wizualne, które wspólnie omawiamy i szlifujemy.

4. Dostarczam:

Jeżeli wszyscy akceptujemy finalną wersję projektu wówczas dostarczam wszystkie materiały i rekomendacje aby bez przeszkód wdrożyć identyfikację i zacząć się nią posługiwać.

Pola działania

Znak graficzny – Logo

Identyfikacja wizualna

Materiały promocyjne

Nadzór nad wdrożeniem

Plakaty / Ilustracje

Opakowania

Okładki płyt / książek

Identyfikacja kanałów social mediowych

Strategia komunikacji – prowadzę warsztaty

Doradztwo kreatywne – rozwiąże twój problem

Naming – wymyślę nazwę

Slogan / narracja – ułożymy spójne komunikaty

 

Starategia
  • Wszystko zaczyna się od „dlaczego?”. Dlaczego robimy to, co robimy? 

  • Wspólnie kształtujemy osobowość marki. Pomagam łączyć kropki. Strategia to proces wydobywania na powierzchnię prawdziwych wartości, idei wpisanych w DNA Twojej firmy. Budowania fascynujących inspirujących przekazów, które budują trwale relacje z twoimi fanami. 
Komunikacja
  • Do kogo my w ogóle mówimy? Kto nas słucha?

  • Warto zadbać o rozpoznawalną, klarowną tożsamość. Wysyłać jasny i czytelny komunikat do tych, którzy Nas słuchają. Mądrze opowiadać o wartościach. Tworzę identyfikacje wizualne, które trafiają w sedno, przekazując pięknie to, co najważniejsze. 
Design
  • Lubię patrzeć i dostrzegać sedno, projektować mądre, estetyczne rozwiązania graficzne.

  • Piękno i estetyka to wartości, które wszyscy doceniamy. Lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami, obcować z pięknie zaprojektowanymi rzeczami. Ładne rzeczy sprawiają, że czujemy się miło. Od „miło” już tylko krok do miłości. Tworzę unikalne doświadczenia estetyczne aby Twoi fani mogli się zakochać w graficznym przedstawieniu Twojej Marki.

"

Ludzie nie kupują tego, co robisz, ale dlaczego to robisz.

Simon Sinek