Dziękuję za zaufanie.

Korzystając z doświadczenia i umiejętności pomagam stworzyć unikalną tożsamość Twojej marki. Działam w systemie naczyń połączonych. Projektuję w taki sposób aby wszystkie rzeczy wzajemnie się dopełniały dając jasny obraz wartości marki.

Kompetencje

DOŚWIADCZENIE

10+

Doświadczenie nabywa się latami. Pogłębiam swoje umiejętności od ponad dekady. To wartość budująca zaufanie. Kiedy zaczynamy współprace wiesz, że można na mnie polegać.

KLIENCI

100+

Współpracowałem z wieloma markami. Za każdą marką stoi człowiek. Z każdym z nich nawiązałem bliską relację, dlatego lubimy do siebie wracać. 

PROJEKTY

200+

Stworzyłem wiele ciekawych rzeczy, z wielu różnych dziedzin i sektorów, na wielu różnych polach. Zawsze w najwyższej jakości. Zawsze plus jeden.

Starategia
  • Wszystko zaczyna się od „dlaczego?”. Dlaczego robimy to, co robimy? 

  • Wspólnie kształtujemy osobowość marki. Pomagam łączyć kropki. Strategia to proces wydobywania na powierzchnię prawdziwych wartości, idei wpisanych w DNA Twojej firmy. Budowania fascynujących inspirujących przekazów, które budują trwale relacje z twoimi fanami. 
Komunikacja
  • Do kogo my w ogóle mówimy? Kto nas słucha?

  • Warto zadbać o rozpoznawalną, klarowną tożsamość. Wysyłać jasny i czytelny komunikat do tych, którzy Nas słuchają. Mądrze opowiadać o wartościach. Tworzę identyfikacje wizualne, które trafiają w sedno, przekazując pięknie to, co najważniejsze. 
Design
  • Lubię patrzeć i dostrzegać sedno, projektować mądre, estetyczne rozwiązania graficzne.

  • Piękno i estetyka to wartości, które wszyscy doceniamy. Lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami, obcować z pięknie zaprojektowanymi rzeczami. Ładne rzeczy sprawiają, że czujemy się miło. Od „miło” już tylko krok do miłości. Tworzę unikalne doświadczenia estetyczne aby Twoi fani mogli się zakochać w graficznym przedstawieniu Twojej Marki.

Tworzę branding, wprowadzam nową jakość.
Kocham to, co robię, z miłości powstają najlepsze projekty.

Pola działania:

Strategia komunikacji – prowadzę warsztaty

Doradztwo kreatywne – rozwiąże twój problem

Naming – wymyślę nazwę

Slogan / narracja – ułożymy spójne komunikaty

 

Znak graficzny – Logo

Identyfikacja wizualna

Materiały promocyjne

Nadzór nad wdrożeniem

Plakaty / Ilustracje

Opakowania

Okładki płyt / książek

Identyfikacja kanałów social mediowych

"

Ludzie nie kupują tego, co robisz, ale dlaczego to robisz.

Simon Sinek